Στοιχεία Εταιρίας

  • Organic Herb Inc.

  •  [Hunan,China]
  • Είδος Επιχείρησης:Κατασκευαστής
  • Main Mark: Αφρική , Αμερική , Ασία , Καραϊβικής , Ανατολική Ευρώπη , Ευρώπη , μέση Ανατολή , Βόρεια Ευρώπη , Ωκεανία , Άλλες αγορές , Δυτική Ευρώπη , Παγκόσμιος
  • Εξαγωγέας:91% - 100%
  • certs:ISO9001, FDA
  • Περιγραφή:Μαζική σκόνη σκόρδου,Μαζική εκχύλισμα σκόρδου,Εκχυλίσματα Βιομηχανία
Καλάθι Εξεταστική ( 0 )

Organic Herb Inc.

Μαζική σκόνη σκόρδου,Μαζική εκχύλισμα σκόρδου,Εκχυλίσματα Βιομηχανία

Σπίτι > Προϊόντα > Πρότυπο φυτικά εκχυλίσματα > Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου

Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου

Μοιραστείτε το στο:  
    Τρόπος Πληρωμής: L/C,T/T,D/P
    Incoterm: FOB,CFR,CIF
    Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες

Βασικές πληροφορίες

Certification: SGS, ISO, HACCP, Other

Assay Method: HPLC, UV

Αίτηση: Υπόθετο

Εφαρμογή: Τροφή, Προϊόντα φροντίδας υγείας, Φάρμακο, Αλλα

Additional Info

παραγωγικότητα: 30 Ton per Month

Μάρκα: OHI

μεταφορά: Ocean,Land,Air

Τόπος καταγωγής: Κίνα

Εφοδιασμού: 30 Ton per Month

Πιστοποιητικό: HACCP,ISO, Halal, Kosher,Organic

Λιμάνι: Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Περιγραφή Προϊόντος

Καλύτερη τιμή Εργοστάσιο Προμήθεια Φυσικό οργανικό σκόνη σκονών σκόρδου

Products name:

Garlic Extract

Botanical name

Allium sativum

Common names:

Clove Garlic, Da Suan, Rashona, Rustic's Treacle, Stinking Rose, Tricolor Garlic

Parts used:

Cloves.

Active Ingredients: :

Allicin

Cas No.:

539-86-6

Specification:

1% Allicin / Ratio Extract 20:1,100:1

Test Method

HPLC

Appearance

White Fine powder

Standard:

Kosher,HALAL,ISO9001,HACCP.


Εφαρμογή

Μαγειρικές χρήσεις
Ιατρικής, για την Αντιμικροβιακή Δραστηριότητά της
Καλλυντικά,
Συμπλήρωμα διατροφής

Κατηγορίες Προϊόντων : Πρότυπο φυτικά εκχυλίσματα

Εικόνες προϊόντος
  • Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου
  • Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου
  • Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου
  • Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου
  • Υψηλής ποιότητας εκχυλίσματα Βιομηχανική σκόνη σκόνης σκόρδου
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ σε αυτόν τον προμηθευτή
  • *Θέμα:
  • *Μηνύματα:
    Το μήνυμά σας πρέπει να είναι μεταξύ 20-8000 χαρακτήρες
Επικοινωνήσετε με τον προμηθευτή;προμηθευτής
Ellison Lau Mr. Ellison Lau
Τι μπορώ να κάνω για σας;
Επικοινωνήστε με τον προμηθευτή